Aktualności

Współpraca. Osoby zainteresowane zachęcam do napisania mi tego w odpowiadającej zakładce [klik]. Jesteśmy otwarci i bardzo chętni do takich przedsięwzięć.

OTWARTY NABÓR. Jesteś kreatywny, masz wolny czas i chcesz pracować w księgozbiorach? Nic trudnego, zgłoś się! W zakładce [KLIK] znajdziesz potrzebne informacje. Zapraszam!

Szablon autorstwa Nath Powell.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie przerabiaj, nie kopiuj! Jeśli masz ochotę dostać własny, Zamów go u nas!

niedziela, 8 stycznia 2017

Szablon #3

Hej, cześć i czołem! 
Przychodzę dzisiaj z pierwszym szablonem, który stworzyłam dla szerszego grona. :) Można powiedzieć, iż jest to szablon "pokazowy". Powiem szczerze, że trochę się stresuję, dodając ten post, ale myślę, że jak na pierwszy raz jest ok. Nie przedłużam już, tylko zapraszam do oglądania szablonu. :) 


Szablon w odcieniach różu. Jak naprawdę nie lubię tego koloru, tak tutaj mi pasował. Uważam, że można go wykorzystać, jeśli ktoś pisze o nowym pokoleniu bądź wykreowanej przez siebie postaci.


JEŚLI POBIERASZ SZABLON, NAPISZ O TYM I TO, NA JAKIM BLOGU BĘDZIESZ GO UŻYWAŁ

To chyba tyle. Mam cichą nadzieję, że szablon się chociaż trochę podoba. ;)

I tutaj info: teraz również ja będę przyjmować zamówienia, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany, to zapraszam do zamawiania. :)
Na dzisiaj to tyle.
W razie jakichś pytań można pisać komentarze - chętnie odpowiem. :)
Pozdrawiam!
zakręcona01

2 komentarze:

 1. Szablon śliczny, choć jest na tym podglądzie niewyraźny, co nico niszczy jego odbiór. Szablon ma śliczny kolorek, spokojny, stonowany i łagodny. Doskonale komponuje się z nagłówkiem, który jest minimalistyczny. Brak przesadności i delikatność, to niewątpliwie zalety, choć podejrzewam, że niektórzy mogliby stwierdzić, że szablon jest nieco mdły, mnie się tam podoba :D A jak na pierwszy raz, to w ogóle jestem pod wrażeniem :D Mam nadzieję, że będziesz częściej pokazywała swoje szablony, które życzę ci, żeby były równie śliczne jak ten a może nawet jeszcze lepsze :D
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, to się cieszę, ze się podoba. ^^
   A z podglądem szablonu jeszcze coś pokombinuję. ;)

   Usuń