Aktualności

Współpraca. Osoby zainteresowane zachęcam do napisania mi tego w odpowiadającej zakładce [klik]. Jesteśmy otwarci i bardzo chętni do takich przedsięwzięć.

OTWARTY NABÓR. Jesteś kreatywny, masz wolny czas i chcesz pracować w księgozbiorach? Nic trudnego, zgłoś się! W zakładce [KLIK] znajdziesz potrzebne informacje. Zapraszam!

Szablon autorstwa Nath Powell.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie przerabiaj, nie kopiuj! Jeśli masz ochotę dostać własny, Zamów go u nas!

Pytania/Zmiany

PYTANIA

♦ Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć.
♦ Masz jakieś wątpliwości.
♦ Coś nie jest dokładnie wyjaśnione.
Śmiało pytaj!


ZMIANY

1. Link Do Bloga: (pełny adres)
2. Tytuł Opowiadania:
3. Zmiana: (status, autor, cokolwiek innego)♦ Pytania lub zmiany dodawać tylko pod tym postem.
♦ Po zatwierdzeniu zmian komentarze będą usuwane automatycznie.

15 komentarzy:

 1. Hej! :)
  Chciałam się zgłosić do Księgozbioru i czytam regulamin. Zauważyłam, że macie w nim błąd:
  [i]♦ Przyjmujemy wszystkie opowiadania i miniaturki, które odpowiadają tematyce Księgozbioru. Ograniczamy się jedynie do tych z domeną blogspot.[/i]
  Skoro przyjmujecie [i]wszystkie[/i] opowiadania to dodanie informacji o [i]ograniczeniu[/i] wyklucza tym samym poprzednie zdanie :) Więc albo wszystkie, albo się do czegoś ograniczanie - ale oba wyrazy obok siebie niestety nie mogą być.

  Pozdrawiam,
  Rzan. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blah, zapomniałam, że na blogach używa się html'a, a nie bbcode :D

   Usuń
  2. Oczywiście, wszystko zostanie poprawione.
   Bardzo dziękuje za zwrócenie na to uwagi :)

   Usuń
 2. Witam, chciałam zadać jedno pytanie. Ostatnio, zaczęłam tłumaczyć pewne opowiadanie Drarry z języka angielskiego. Nie zaczynam od pierwszy rozdziałów, gdyż można znaleźć je w internecie jako już przetłumaczone a od kilku lat, nie ma dalszego tłumaczenia. Staram się tłumaczyć dalszą część i zamieszczać będę rozdziały na blogspocie. Stąd moje pytanie, czy jeśli opublikuję pierwszy z tłumaczonych przeze mnie rozdziałów, będę mogła go zamieścić do katalogu?Nie jestem autorką i nie, choć pisałam do niej już dobry rok temu nadal nie otrzymałam od niej odpowiedzi. Jest to oczywiście jej dzieło, co zaznaczam, i chciałabym, by więcej osób mogło zapoznać się z tym opowiadaniem, gdyż moim zdaniem, jest ono naprawdę świetne. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście tak :) Tylko koniecznie musisz podać autora, którego opowiadanie tłumaczysz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To oczywiste. Nie można sobie przypisywać czyichś dzieł. Dziękuję bardzo :D

   Usuń
 4. Witam, mam jedno pytanie. Czy podczas zgłaszania nowego bloga obowiązuje tylko jedna kategoria i podkategoria? Moje opowiadania będzie dzielić się na kilka części, choć ta pierwsza jest o czasach szkolnych Huncwotów. Potem te czasy się zmieniają, gdyż dochodzi jeszcze Pottera/Wojenne, Pottera/Powojenne i Huncwoci/Wojenne. Czy może jednak z czasem, kiedy te części nadejdą, będę musiała umieścić nowe kategorie, a jak na razie się powstrzymać?
  Czekam na odpowiedź :)
  CanisPL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem ci tak, możesz podać jedną kategorię, która jest taka główna, możesz także podać więcej. Nie ograniczamy, wszystko można w każdej chwili dodać i podpiąć pod odpowiednią.
   Jeśli nie ma u nas jakiejś kategorii, która ci odpowiada, możesz ją napisać, a z pewnością się pojawi. :)

   Usuń
 5. Mam pytanie, dlaczego jako tytuł mojego opowiadania jest "Miasto Aniołów", chciałabym to wyjaśnić, gdyż moje opowiadanie nosi tytuł "Siódme niebo miłości". Być może to ja popełniłam błąd w zgłoszeniu, ale jeśli można chciałabym prosić o zmianę :) Z góry bardzo dziękuję.
  Wysyłam pozdrowienia <3
  Rondell ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jejku, przepraszam bardzo - mój błąd. Już poprawiam. ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 6. Mam nie tyle pytanie, co zastrzeżenie odnośnie szablonu. Nie wiem na jaką rozdzielczość był robiony szablon, ale na urządzeniach z mniejszą od niego, blog staje się nie czytelny. Pasek boczny za bardzo "wkracza" w tekst bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym zmienić tytuł bloga z "Akademia Chrumków na Świniarszczyźnie" na "Polski Harry Potter, czyli co by było, gdyby zastrajkowały gobliny, a miotły zaprzestały lotu."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałam zgłosić, że do tytułu mojego opka wkradł się błąd. Nie wiem skąd, dopisano do niego końcówkę: "najważniejszy człowiek w życiu", a ja nigdy niczego takiego nie pisałam O.o

   Usuń