Pytania/Zmiany

PYTANIA

♦ Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć.
♦ Masz jakieś wątpliwości.
♦ Coś nie jest dokładnie wyjaśnione.
Śmiało pytaj!


ZMIANY

1. Link Do Bloga: (pełny adres)
2. Tytuł Opowiadania:
3. Zmiana: (status, autor, cokolwiek innego)♦ Pytania lub zmiany dodawać tylko pod tym postem.
♦ Po zatwierdzeniu zmian komentarze będą usuwane automatycznie.

16 komentarzy:

 1. Hej! :)
  Chciałam się zgłosić do Księgozbioru i czytam regulamin. Zauważyłam, że macie w nim błąd:
  [i]♦ Przyjmujemy wszystkie opowiadania i miniaturki, które odpowiadają tematyce Księgozbioru. Ograniczamy się jedynie do tych z domeną blogspot.[/i]
  Skoro przyjmujecie [i]wszystkie[/i] opowiadania to dodanie informacji o [i]ograniczeniu[/i] wyklucza tym samym poprzednie zdanie :) Więc albo wszystkie, albo się do czegoś ograniczanie - ale oba wyrazy obok siebie niestety nie mogą być.

  Pozdrawiam,
  Rzan. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blah, zapomniałam, że na blogach używa się html'a, a nie bbcode :D

   Usuń
  2. Oczywiście, wszystko zostanie poprawione.
   Bardzo dziękuje za zwrócenie na to uwagi :)

   Usuń
 2. Witam, chciałam zadać jedno pytanie. Ostatnio, zaczęłam tłumaczyć pewne opowiadanie Drarry z języka angielskiego. Nie zaczynam od pierwszy rozdziałów, gdyż można znaleźć je w internecie jako już przetłumaczone a od kilku lat, nie ma dalszego tłumaczenia. Staram się tłumaczyć dalszą część i zamieszczać będę rozdziały na blogspocie. Stąd moje pytanie, czy jeśli opublikuję pierwszy z tłumaczonych przeze mnie rozdziałów, będę mogła go zamieścić do katalogu?Nie jestem autorką i nie, choć pisałam do niej już dobry rok temu nadal nie otrzymałam od niej odpowiedzi. Jest to oczywiście jej dzieło, co zaznaczam, i chciałabym, by więcej osób mogło zapoznać się z tym opowiadaniem, gdyż moim zdaniem, jest ono naprawdę świetne. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście tak :) Tylko koniecznie musisz podać autora, którego opowiadanie tłumaczysz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To oczywiste. Nie można sobie przypisywać czyichś dzieł. Dziękuję bardzo :D

   Usuń
 4. Witam, mam jedno pytanie. Czy podczas zgłaszania nowego bloga obowiązuje tylko jedna kategoria i podkategoria? Moje opowiadania będzie dzielić się na kilka części, choć ta pierwsza jest o czasach szkolnych Huncwotów. Potem te czasy się zmieniają, gdyż dochodzi jeszcze Pottera/Wojenne, Pottera/Powojenne i Huncwoci/Wojenne. Czy może jednak z czasem, kiedy te części nadejdą, będę musiała umieścić nowe kategorie, a jak na razie się powstrzymać?
  Czekam na odpowiedź :)
  CanisPL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem ci tak, możesz podać jedną kategorię, która jest taka główna, możesz także podać więcej. Nie ograniczamy, wszystko można w każdej chwili dodać i podpiąć pod odpowiednią.
   Jeśli nie ma u nas jakiejś kategorii, która ci odpowiada, możesz ją napisać, a z pewnością się pojawi. :)

   Usuń
 5. Mam pytanie, dlaczego jako tytuł mojego opowiadania jest "Miasto Aniołów", chciałabym to wyjaśnić, gdyż moje opowiadanie nosi tytuł "Siódme niebo miłości". Być może to ja popełniłam błąd w zgłoszeniu, ale jeśli można chciałabym prosić o zmianę :) Z góry bardzo dziękuję.
  Wysyłam pozdrowienia <3
  Rondell ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jejku, przepraszam bardzo - mój błąd. Już poprawiam. ;)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 6. Mam nie tyle pytanie, co zastrzeżenie odnośnie szablonu. Nie wiem na jaką rozdzielczość był robiony szablon, ale na urządzeniach z mniejszą od niego, blog staje się nie czytelny. Pasek boczny za bardzo "wkracza" w tekst bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym zmienić tytuł bloga z "Akademia Chrumków na Świniarszczyźnie" na "Polski Harry Potter, czyli co by było, gdyby zastrajkowały gobliny, a miotły zaprzestały lotu."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałam zgłosić, że do tytułu mojego opka wkradł się błąd. Nie wiem skąd, dopisano do niego końcówkę: "najważniejszy człowiek w życiu", a ja nigdy niczego takiego nie pisałam O.o

   Usuń
 8. 1. Link Do Bloga: http://ulubienica.blogspot.com/
  2. Tytuł Opowiadania: Ulubienica Śmierci
  3. Zmiana: Chciałabym zmienić opis opowiadania na: „Ginny od zawsze uważała, że życie jest jak eliksiry – jeśli raz coś zepsujesz, trudno będzie to z powrotem naprawić”.
  Podróże w czasie to tajemnicza gałąź magii, którą Ginny próbowała zgłębić. Wysłana przez przypadek do roku tysiąc dziewięćset siedemdziesiątego szóstego musi zmierzyć się z własnymi koszmarami z dzieciństwa, nowymi znajomościami i czymś zupełnie jej obcym – miłością. Jako wyrachowana kobieta stara się nie tracić głowy dla pewnego tajemniczego Gryfona, przez którego całe jej opanowanie wymyka się spod kontroli, a ona sama zaczyna zastanawiać się, czy sposób, w jaki dotychczas postępowała, na pewno jest odpowiedni.
  Poza tym pragnę poinformować, że całe fanfiction będzie teraz przechodzić gruntowne zmiany, tj. pisanie od nowa pierwszych rozdziałów. Poza tym może się zdarzyć, że czasami zamknę na dzień lub dwa bloga, aby przeprowadzić remont strony, dlatego proszę o nieusuwanie opowiadania z Księgozbioru.
  Pozdrawiam!
  CanisPL

  OdpowiedzUsuń