Aktualności

Współpraca. Osoby zainteresowane zachęcam do napisania mi tego w odpowiadającej zakładce [klik]. Jesteśmy otwarci i bardzo chętni do takich przedsięwzięć.

OTWARTY NABÓR. Jesteś kreatywny, masz wolny czas i chcesz pracować w księgozbiorach? Nic trudnego, zgłoś się! W zakładce [KLIK] znajdziesz potrzebne informacje. Zapraszam!

Szablon autorstwa Nath Powell.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie przerabiaj, nie kopiuj! Jeśli masz ochotę dostać własny, Zamów go u nas!

Regulamin

Jeśli jesteś nowym członkiem Księgozbioru, to przeczytaj uważnie ten regulamin, bo jest bardzo istotny przy wykonywaniu jakichkolwiek zgłoszeń bądź zamówień. Dodaj także nasz button lub link u siebie na blogu, byśmy wiedzieli, że odwiedziłeś tę podstronę.
Bloga możesz do nas zapisać pod warunkiem, że jest na nim przynajmniej jeden post, który wprowadza do tematyki opowiadania. Może to być jedynie Prolog, ale nie uwzględniamy notek informacyjnych. Musi być jasno ukazane, że historia, którą tworzycie została rozpoczęta.
Przyjmujemy opowiadania i miniaturki, które odpowiadają tematyce Księgozbioru. Ograniczamy się jedynie do tych z domeną blogspot.
Przestrzegajmy zasad kultury osobistej i nie obrażajmy się w komentarzach. Każdy ma innych charakter czy styl bycia. Bądźmy wyrozumiali, bo to miejsce, w którym nie tolerujemy agresji.
Jeśli masz pytania, pomysły bądź jakieś uwagi do nas - nie krępuj się - napisz komentarz w zakładce Pytania/Zmiany. Jesteśmy ludźmi, każdy popełnia błędy i może się mylić. Oczywiście to miejsce służy także do poinformowania nas o waszych zmianach na blogu, byśmy mogli być na bieżąco.
Pamiętaj by na samym początku swojego zgłoszenia umieścić hasło. W wypadku zgłaszania opowiadania niech będzie to twój ulubiony film. Przy dodawaniu swojej miniaturki podziel się z nami kolorem swoich włosów (xD). Jeśli podsyłasz nowy rozdział, napisz co lubisz robić w jednym słowie (spać, spacerować, pisać). Ostatnim jest zamówienie szablonu, a z tym będzie chyba najprościej, bo wystarczy wkleić słowo kreatywność.
Śledź nas i nasze aktualności, w których będą pojawiać się nowe rzeczy. Nie pozostaniemy w jednym miejscu, nie chcemy was zanudzać. Mamy zamiar rozwijać się dla was i liczymy również na pomoc.

Mam nadzieję, że bardzo was nie zanudziłam.
aktualizacja: 30/12/16