Aktualności

Współpraca. Osoby zainteresowane zachęcam do napisania mi tego w odpowiadającej zakładce [klik]. Jesteśmy otwarci i bardzo chętni do takich przedsięwzięć.

OTWARTY NABÓR. Jesteś kreatywny, masz wolny czas i chcesz pracować w księgozbiorach? Nic trudnego, zgłoś się! W zakładce [KLIK] znajdziesz potrzebne informacje. Zapraszam!

Szablon autorstwa Nath Powell.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie przerabiaj, nie kopiuj! Jeśli masz ochotę dostać własny, Zamów go u nas!

Załoga


Data otworzenia: 10/11/16


Założyciel, Administrator, Szabloniarka: Nath Powell;
E-mail: nath.lily.luna@gmail.com;
GG: 56387132
Inne Blogi: Hogwarckie Opowieści;
♦ Jestem założycielką Księgozbiorów i to jest mój pierwszy tego typu blog. Prowadziłam wiele opowiadań, gościłam na szabloniarniach, więc zdaje mi się, że mimo wszystko mam jakieś doświadczenie na ten temat. Chciałabym stworzyć coś swojego, coś co każdy pokocha i będzie odwiedzał. Zależy mi na tym by wszystko się pięknie rozwinęło i zyskało stałych czytelników. Jakie są na to szanse? Ogromne, gdyż nikt z nas nie jest konkurencją. Chcę się rozwijać, pokazać wam na co mnie stać i co was czeka jeśli będziecie obserwować.
Chcesz więcej informacji? Przeczytaj tutaj!

Administrator, Szabloniarka: zakręcona01;
E-mail: aneta0128@op.pl
GG: --
Inne Blogi: Dramione - Nie myśl o przeszłości
♦ Mam na imię Aneta, ale w blogosferze posługuję się nickiem zakręcona01. Co mogę o sobie powiedzieć? Z pewnością jestem kreatywną osobą i mam dużo pomysłów, a co za tym idzie, chciałabym zrealizować kilka z nich tutaj. Jak już powiedziałam, że jestem kreatywna, to przyznam się, że lubię rysować, chociaż mój talent pozostawia dużo do życzenia. Uwielbiam również czytać. Codziennie staram się przeczytać chociaż kilka kartek, a gdy czas mi pozwala na więcej, oczywiście siedzę nad lekturą godzinami.
A co do Księgozbiorów... Chciałabym wnieść tutaj jak najwięcej, żeby ładnie się wszystko rozwinęło, a także czytelnicy chętnie odwiedzali tę stronę.