Aktualności

Współpraca. Osoby zainteresowane zachęcam do napisania mi tego w odpowiadającej zakładce [klik]. Jesteśmy otwarci i bardzo chętni do takich przedsięwzięć.

OTWARTY NABÓR. Jesteś kreatywny, masz wolny czas i chcesz pracować w księgozbiorach? Nic trudnego, zgłoś się! W zakładce [KLIK] znajdziesz potrzebne informacje. Zapraszam!

Szablon autorstwa Nath Powell.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie przerabiaj, nie kopiuj! Jeśli masz ochotę dostać własny, Zamów go u nas!

czwartek, 24 listopada 2016

Reklama #1 Artefakty

Witam!
Mam dzisiaj dla was coś innego, a mianowicie reklamę. Wiem, to nie jest zbyt zachęcająca nazwa, ale jeśli zobaczycie co to, z pewnością zmienicie swoje zdanie.Kilka słów od autorki:
Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś publikować opowiadania i wiersze? Artefakty to miejsce, którego poszukiwałeś. Nasze forum to ostoja dla ludzi kochających słowo pisane w każdym wydaniu, więc jeżeli lubicie pisać, czytać, wyrażać swoje opinie lub poszukujecie porad — jesteśmy dla Was. Zapraszamy wszystkich — tych, którzy mają aspiracje do bycia pisarzami, tych, którzy tworzą hobbystycznie, a także wszystkich lubiących czytać i dyskutować. Nasze forum to nie tylko forum twórcze, ale również dyskusyjne. Interesuje nas literatura w każdym wydaniu - jeżeli ciebie również, bez wątpienia zagrzejesz u nas miejsce!

Forum to nasze oczko w głowie. Staramy się, by każdy dołączający do naszego grona użytkownik zagrzał miejsce w naszej społeczności. Dbamy o poziom dyskusji i komentarzy. Forum jest moderowane, więc nie znajdziecie tutaj ani spamu, ani trolli czy uszczypliwości. Dodatkowo jest dostosowane pod publikowanie na nim opowiadań i wierszy. Nasz edytor posiada wszelkie potrzebne formatowanie, takie jak kursywa, pogrubienie, wyjustowanie, a także wcięcia akapitowe. Dzięki temu wrzucanie swojej twórczości jest niezwykle proste i wygodne, a sama publikacja estetyczna. Posiadamy również portal literacki, na którym znajdują się artykuły i poradniki dla początkujących literatów.

Publikuj u nas swoje opowiadania i wiersze!forum.Artefakty.pl

Kilka słów ode mnie:
Jak jesteście w stanie sami zauważyć, jest to bardzo pomocna strona dla osób, które piszą opowiadania. Tematyka mojego bloga odpowiada temu co właśnie wam przedstawiam.

Na Forum Znajdziecie:
- Możliwość opublikowania swojej twórczości na Artefaktach.
Jeśli nie masz ochoty zakładać bloga lub już go posiadasz, a chciałbyś/chciałabyś także zaczerpnąć trochę informacji od osób publikujących na forum, zachęcam do rejestracji.
- Potrzebne informację lub rozwiązanie dotychczasowych problemów.
W Kąciku Porad możesz bezpośrednio zadawać nurtujące pytania, które nie dają ci spokoju. Administracja oraz użytkownicy, z wielką chęcią pomagają.
- Prowadzone dyskusje.
Wymiany poglądów na temat pisania, ciekawe wydawnictwa oraz do czego warto jeszcze zaglądać i przeczytać.
- Wszelkie Konkursy.
Administracja nie zanudza użytkowników i co jakiś czas organizuje wszelkie dodatkowe akcje. Niektóre są organizowane także dla użytkowników niezarejestrowanych.
- Stronę literacką z ciekawostkami.
Jeśli samo forum to dla Ciebie za mało, sprawdź jeszcze Stronę, na której publikowane są ciekawostki, konkursy i wiele innych.

Mam nadzieję, że zachęciłam was do tej strony. 
Wystarczy przeczytać kilka pierwszych zdań by dowiedzieć się na czym polega cel tej strony. Uważam, że każdy powinien przynajmniej się z nią zapoznać i samemu zdecydować czy jest to dla niego potrzebne.

Zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz